KARIN AĞRISI ŞİKAYETİ İLE GİTTİ HAYATINI KAYBETTİ!

KARIN AĞRISI ŞİKAYETİ İLE GİTTİ HAYATINI KAYBETTİ!

Bartın’ın Beşköprü Köyü Çayır Mahallesi’nde ikamet eden 21 yaşında ki Şeyda Erbil 1,5 aydır sürdürdüğü yaşam mücadelesini kaybetti.

Edinilen bilgilere göre 21 yaşındaki Şeyda Erbil yaklaşık 1,5 ay önce karın ağrısı şikayeti ile Bartın Devlet Hastanesi dahiliye polikliniğine başvuru yaptı. Yapılan tetkik ve incelemelerin ardından bağırsaklarında az pişmiş yada çiğ olarak tüketilen et ürünleri kaynaklı (salam, sosis, sucuk, pastırma vs.) mikrop tespit edildi.

Tedavisine Ankara Şehir Hastanesinde devam edilen ve hastalığının ilerlemesi nedeniyle yoğum bakım servisinde tedavi altına alınan Şeyda Erbil yapılan tüm müdahalelere kurtulamayarak çoklu organ yetmezliği nedeniyle hayatını kaybetti.

Şeyda Erbil’in ölüm haberi ailesi ve yakınlarını yasa boğarken köy içinde derin bir sessizlik hakim oldu.

Acı haberi muhtar Demirtaş duyurdu.

Beşköprü Köyü Muhtarı Fikret Demirtaş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda acı haberi duyururken merhumeye Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileyerek, Bolu İzzet Baysal Üniversitesi resim bölümü 4. Sınıf öğrencisi olan 21 yaşındaki Şeyda Erbil’in yarın öğle namazının ardından Beşköprü Köyü Çayır Mahallesi aile kabristanına defnedileceğini açıkladı.

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48