Rektör Uzun, basın mensuplarıyla iftar yaptı

Rektör Uzun, basın mensuplarıyla iftar yaptı

Rektör Uzun, basın mensuplarıyla iftar yaptı

BARTIN - Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, Bartında görev yapan basın mensuplarıyla iftar yaptı.

Bartın Üniversitesi Kutlubey Kampüsü Yaşam Merkezinde gerçekleştirilen iftar programında konuşan Uzun, üniversitede yapılan yatırımlar ve bilimsel çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Üniversitenin 2018-2022 yıllarını kapsayan stratejik planıyla ilgili bilgiler veren Uzun, Bartın Üniversitesi olarak öğrenciler, akademik ve idari personelimizle görüşerek stratejik planımızla ilgili ilk adımları attık. Sadece bununla yetinmedik. Üniversitemizde uzun süren çalışmalar ve yapılan toplantılar sonucunda dış paydaşlarımızın da görüşlerini alarak stratejik planımızı tamamladık. Hedefimiz, bölgesini önceleyen bir anlayışla ülkemizin kalkınmasına katkı sunmak ve geleceğimizi emanet edeceğimiz öğrencilerimizi en iyi şekilde hazırlamak. dedi.

Üniversitede gerçekleştirilen çalışmaların kamuoyuna aktarılmasında aracılık yapan basın mensuplarına da teşekkür eden Uzun, Üniversitemizi daha iyi yerlere taşımamızda, gece gündüz demeden yürüttüğümüz çalışmaların kamuoyuna aktarılmasında çok değerli basın mensuplarımız her zaman yanımızda oldu. Kendilerine teşekkür ediyor ve sürekli kendini yenileyen, geleceğe sağlam adımlarla yürüyen üniversitemize desteklerinin devamını diliyorum. ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2018, 07:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48