Başkan Kantarcı'dan Coşkun ve Süslü'ye ziyaret

Başkan Kantarcı'dan Coşkun ve Süslü'ye ziyaret

Başkan Kantarcı'dan Coşkun ve Süslü'ye ziyaret

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı Çaycuma Kaymakamlığı görevine başlayan Muharrem Coşkun ve İl Jandarma Komutanlığına atanan Kıdemli Albay Gönen Süslü için bir tebrik mesajı yayımladı

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Çaycuma Kaymakamlığına ataması yapılan Muharrem Cokun’un göreve başlaması nedeniyle bir tebrik mesajı yayımladı. Kantarcı mesajında, “Beş yıl birlikte uyum içinde görev yaptığımız Kaymakamımız Sayın Serkan Keçeli’nin Kahramanmaraş Onikişubat ilçesine atanmasının ardından Çaycuma Kaymakamlığına atanan Sayın Muharrem Coşkun ilçemize gelerek görevine başladı.  Sayın Kaymakamımıza Batı Karadeniz’in yükselen değeri Çaycuma’ya hoş geldiniz diyor, yeni görevi nedeniyle kendisini tebrik ediyorum. Buradaki görev süresi içinde kurumlarımız arasında en güçlü bir işbirliğini sağlayarak, birlikte, ilçemize çok değerli hizmetler vereceğimize inanıyor, planladığı tüm görevlerde muvafık olmasını canı gönülden diliyorum. Beş yıllık görevi sırasında, ilçemizde, önemli hizmetlere imza atarak tüm Çaycumalıların kalbini kazanan değerli Kaymakamımız Serkan Keçeli’ye de yeni görevlerinde bir kez daha üstün başarılar diliyorum” dedi.

“HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIM…”

İl Jandarma Komutanlığındaki nöbet değişimi yapan Kıdemli Albay İnan ile Kıdemli Albay Süslü’ye de muvaffakiyetler dileyen Kantarcı, “Öte yandan yine birlikte görev yapmanın hazzını yaşadığım, İl Jandarma Komutanımız Kıdemli Albay Sayın Gökhan İnan son yayımlanan kararname ile Elazığ İl Jandarma Komutanlığına atandı. Görev yapacağı yeni yerde de çok değerli hizmetlerde bulunup büyük dostluklar geliştireceğine inandığım Sayın İnan’a ataması yapıldığı görevde muvaffakiyetler diliyorum.  İlimize ataması yapılan Kıdemli Albay Gönen Süslü’ye hoş geldiniz diyor, yeni görevinin hayırlı olmasını diliyorum. Görev süresi içinde kentimizde huzur ve asayişin sağlanması için her türlü desteğe hazır olduğumu bildiriyor, uyum içinde kentimize çok değerli hizmetlerde bulunacağımıza inanıyorum” dedi.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2019, 21:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48