Öğrenciler depremzedeler için seferber oldular

Çaycuma İlçesine Bağlı Olan Perşembe Beldesi, Elazığ'ın Sivrice İlçesinde Meydana Gelen 6.8 Büyüklüğündeki Depremin Ardından, Depremde Zarar Gören Vatandaşlara Yardım Malzemesi Gönderdi.

Öğrenciler depremzedeler için seferber oldular

Çaycuma ilçesine bağlı olan Perşembe beldesi, Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından, depremde zarar gören vatandaşlara yardım malzemesi gönderdi.

Perşembe beldesi Filiz Rıfat Güpgüpoğlu Anadolu Lisesi öğrencileri ile Perşembe Belediyesi işbirliğiyle başlattıkları yardım kampanyasına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Hayırsever vatandaşların yaya ve araçlarla getirdiği battaniye, yorgan, yatak, elektrikli ve tüplü ısıtıcı, deterjan, temizlik malzemeleri, giysi, halı gibi birçok insani yardım malzemeleri lisenin salonunda toplandı. Kampanyayı başlatan gençler ve belediye zabıta amiri Kemalettin Çamlı tarafından malzemeler kamyona yüklenerek, diğer belde ve köylerden gelen yardım malzemelerinin toplandığı Çaycuma Barbaros Kutlutaş Ortaokulu’na gönderildi. Kampanyayı başlatan Perşembe Filiz Rıfat Güpgüpoğlu Anadolu Lisesi öğrencisi ve okul başkanı Hakan Keçeci ile arkadaşları Eralp Saka, Eray Koraman ve Müberra Ataman, kendilerine destek olan ve yardım malzemelerini taşımak için araç sağlayan Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam’a ve kampanyaya ilgi gösteren tüm hayırsever vatandaşlara teşekkür etti.

İHA

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2020, 19:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39