OZM'DEN ZONGULDAK ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ'NE ZİYARET

OZM'DEN ZONGULDAK ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ'NE ZİYARET

Orman Genel Müdürlüğü Orman Zararlılarıyla Mücadele Dairesi Başkanı Fatih Ülküdür beraberinde Şube Müdürleri Akın Emin, Özgür Toprak ve teknik elemanlarla Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

OZM Dairesi Başkanı Fatih Ülküdür’ü Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlı, Orman Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Pınar, Koruma Şube Müdürü Ersan Kabakcı ve Gökçebey Orman Fidanlık Müdürü Şenol Çakmaklı ve teknik elemanları Gökçebey Orman Zararlılarıyla Mücadele Teşhis ve Tanı Laboratuvarında karşıladı.

Laboratuvarda yapılan çalışmalarla ilgili incelemelerde bulunan OZM Dairesi Başkanı Fatih Ülküdür ve beraberindeki Şube Müdürleri tarafından Laboratuvarda görevli Teknik elemanlarca özellikle son dönemde Bölgemizde yoğun zarar yapan Kestane Gal Arısı ile biyolojik mücadele kapsamında laboratuvarda üretilmesi planlanan Torymus sinensis’in üretim süreci ile ilgili istişarelerde bulundu. Daha sonra Daire Başkanı Fatih Ülküdür Kestane Gal Arısı ile Zonguldak ili Göbü ve Şirinköy mevkiilerinde yürütülen mekanik mücadele çalışmaları yerinde görmek için çalışma sahalarına giderek yapılan çalışmalar hakkında değerlendirmede bulundu. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2020, 16:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER