BAŞKAN BOZKURT GURBETÇİLERLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN BOZKURT GURBETÇİLERLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN BOZKURT GURBETÇİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Avrupa Zonguldaklılar Derneği’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği kaynaşma gecesinde Zonguldak’lı gurbetçilerle bir araya geldi.

“Gurbette 59. Yıl” adı altında gerçekleşen gecede Başkan Bozkurt ve Almanya’daki gurbetçilerimiz, dayanışma ve kaynaşmanın en güzel örneğini sergileyerek uzun süre sohbet ettiler.

Bu gecenin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkürlerini sunan Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt yaptığı konuşmada şu görüşlere yer verdi; “Memleketinize olan sıla hasreti duygusunu birlikte yaşayabilmek adına birlik ve beraberliğimizi, kaynaşmamızı kuvvetlendirecek böyle bir gecede bir arada olmanın sevinç ve heyecanı içerisindeyim.

Dünyanın neresinde olursanız olun sizlerle bir gönül bağımız, ortak noktamız var.

Devrek’imizin Almanya’da temsil eden siz gönül elçilerimiz olarak bizlerin sesisi konumundasınız.

Sizin fikirleriniz bizlere yol gösterici olacak ve bizler projelerimizi gerçekleştirirken sizin görüş ve fikirlerinizi önemseyerek hayata geçireceğiz.

Memleketinize her geldiğinizde şehri daha çok gelişmiş ve daha çok güzelleşmiş olarak görmeniz için var gücümüzle çalışıyoruz.

Özellikle memleketinize tatile geldiğinizde karşılaştığınız sorunlarda benimle iletişime geçmenizi istiyorum.

Bu düşüncelerle siz kıymetli hemşehrilerimi tüm kalbi duygularımla kucaklıyor, böyle bir gecenin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum”

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2019, 14:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48