3 Bant bilardo kupası Savaş Bulut'un

3 Bant bilardo kupası Savaş Bulut'un

3 Bant bilardo kupası Savaş Bulut'un

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Bilardo Federasyonu Düzce İl Temsilciliğinin düzenlediği 3 Bant Bilardo Kupası 3 gün sürerken, 32 sporcunun mücadelesi nefes kesti.
Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, bilardo sporunun yeniden canlanması ve tercih edilen spor olması için turnuvalara büyük destek veriyor. Bu çerçevede, 3 Bant Bilardo Kupası Kalıcı Konutlar Gençlik Merkezi Savaş Bulut Bilardo Salonunda düzenlendi. 3 gün süren bilardo turnuvasına 32 sporcu katıldı.
Başa baş geçen müsabakaların sonunda finalde rakibi Muzaffer Kahramanı 30-17 yenen Savaş Bulut kupanın sahibi oldu. Mehmet Kocabaş ve Şamil Özçelik ise turnuvayı üçüncü tamamladılar.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün bilardoculara kurs, antrenman ve turnuva yapabilmeleri için açtığı bilardo salonu büyük beğeni topladı. Usta bilardocu Savaş Bulut, Biz bilardocular olarak böyle bir salonun açılmasında emeği olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereciye çok teşekkür ederiz. Antrenman yapabileceğimiz, Türkiye ve Dünya Şampiyonasına hazırlanacağımız bu salonda bizlere tüm imkanlar sağlanıyor. Düzcede bilardoya ilgi çok fazla. Gençlerin ve çocukların buraya gelerek kursa katılmaları önemli. Üzerimize düşen her görevi yapmaya hazırız. Tekrar bu salonu Düzceye kazandıran herkese çok teşekkür ederiz dedi.

haber

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2018, 09:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48