AK Parti Düzce İl Kongresi 31 Aralıkta

AK Parti Düzce İl Kongresi 31 Aralıkta

AK Parti Düzce İl Kongresi 31 Aralıkta

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, AK Parti Düzce İl Kongresinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın katılımlarıyla 31 Aralık 2017 tarihinde Kalıcı Konutlar Spor Salonunda gerçekleştirileceğini açıkladı.
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin AK Parti Düzce 6. Olağan Kongresinin 31 Aralık 2017 Pazar günü saat 15.00de Kalıcı Konutlar Spor Salonunda yapılacağını duyurdu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın İl Kongresine katılacağını kaydeden Keskin, AK Partinin kuruluşu olan 2001 yılından itibaren millete hizmet aşkı ile yoluna devam ediyoruz. Millete hizmet Hakka hizmet düsturu ile çıktığımız bu kutlu dava yolunda siyaset anlayışımız her daim vatandaşlarımız olmuştur. Türkiye Cumhuriyeti tarihinde yapılmayanı yapan, görülmeyeni görünür hale getiren, sadece ülkemizde değil tüm dünyada mazlumların umudu olan AK Partimizde hiç durmadan, yorulmadan ve kendimizi yenileyerek en önemlisi de güçlenerek güçlü devlet, güçlü millet şiarımızdan hiç sapmadık. 2023-2053 ve 2071 hedeflerimiz doğrultusunda atmamız gereken sağlam ve güçlü adımlardan biri olan 6. Olağan Kongremizi tazelenme ve yenilenme fırsatı olarak görüyoruz. 2017nin son gününde de aynı heyecan, coşku ve aşkla Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğanın teşrifleriyle il kongremizi gerçekleştireceğiz. İl kongremizle birlikte dün olduğu gibi yarın da el ele, omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz. Tek vücut halinde hareket ederek, birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde büyük Türkiye hedefine ulaşacağımıza inancımız tamdır. Hep birlikte büyük milletimize hizmet etmeye, 2023 hedeflerimizi gerçekleştirmek için çalışmaya devam edeceğiz. Kongremizin Düzcemize Partimize ve Ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Allah Yar ve Yardımcımız olsun. Durmak yok yola devam ifadelerinde bulundu.
Ayrıca AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, kongre günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın Kapalı Spor Salonun etrafında toplanacak olan vatandaşların rahatlıkla izleyebilecekleri dev bir ekran kurulacağını kendisini bekleyen Düzcelilere hitap ettikten sonra kongre salonuna teşrif edeceğini kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2017, 12:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48