Akçakoca Belediyesi bilime yelken açıyor

Akçakoca Belediyesi tarafından uzun süredir üzerinde çalışılan Bilim Şenliği 28-29 Eylül 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek.Akçakoca Belediye Başkanı Sayın Cüneyt Yemenici, bilim şenliğinde 30 atölye ve bu atölyelerde gerçekleştirilmesi...

Akçakoca Belediyesi bilime yelken açıyor

Akçakoca Belediyesi tarafından uzun süredir üzerinde çalışılan Bilim Şenliği 28-29 Eylül 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Akçakoca Belediye Başkanı Sayın Cüneyt Yemenici, bilim şenliğinde 30 atölye ve bu atölyelerde gerçekleştirilmesi planlanan 100 adet etkinlik bulunacağını, bunun yanı sıra sportif faaliyetler, kültürel ve sanatsal etkinlikler, sergiler, söyleşiler, konserler ve müzik dinletilerinin de yer alacağını ve şenlikte birtakım sürpriz etkinliklere de yer verileceğini belirtti.

Başkan Yemenici gerçekleştirilmesi planlanan bilim şenliğinin daha önceki yıllarda büyük şehirler tarafından yapıldığını bu yıl ilçe olarak bu işin üstesinden en iyi şekilde geleceklerini dile getirdi. "Yapılacak olan bilimsel tabanlı atölye ve etkinlikler, ülke çapında alanında isim yapmış kişiler tarafından gerçekleştirilecektir" diyen Başkan Yemenici "Bu şenlikte halkımız bilimle tanışıp, bilimle en etkin şekilde etkileşimde bulunacak. Yaparak yaşayarak bazı bilimsel olguları deneyimleme fırsatı bulacaktır" dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2018, 10:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48