Akçakoca’da girişlere sıkı denetim

AKÇAKOCA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ VE İLÇE JANDARMA EKİPLERİ, İLÇESİNİN ZONGULDAK – EREĞLİ GİRİŞİ İLE, KARASU- KOCAALİ GİRİŞİNDE KONTROL NOKTASI OLUŞTURDU. YENİ UYGULAMADA ŞEHİR DIŞINDAN GELEN ARAÇLAR DURDURULUP ARAÇ İÇİNDEKİLERİN ATEŞİ ÖLÇÜLÜYOR, YOL KONTROLÜ YAPILIYOR.

Akçakoca’da girişlere sıkı denetim

Akçakoca Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma ekipleri, ilçesinin Zonguldak – Ereğli girişi ile, Karasu-Kocaali girişinde kontrol noktası oluşturdu. Yeni uygulamada şehir dışından gelen araçlar durdurulup araç içindekilerin ateşi ölçülüyor, yol kontrolü yapılıyor.

Akçakoca ilçesi sapak mevkiinde Ereğli girişi ile, Karasu- Kocaali yolunun Tezderesi mevkiinde tedbirler arttırıldı. Emniyet ekipleri ile Jandarma ekipleri, şehir dışından gelen araçları durdurup araç içindekilerin ateşi ölçülüyor. Cihazlarla ateş kontrolü yapıldıktan sonra kişiler kayıt altına alınıyor.

14 Gün kuralına uyun!

Güvenlik güçleri, şehir dışından Akçakoca’ya giriş yapan kişilerin kimlik bilgileri, ikamet edecekleri adresler ve araçları kayıt altına alınarak 14 günlük evde kalma süresi olduğu hatırlatılıp, bu süreçte dışarıya çıkılmaması, misafir kabul edilmemesi ve kimseyle görüşülmemesi konusunda uyarılarda bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2020, 16:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48