Asırlık annelere Anneler Günü ziyareti

AKÇAKOCA'DA KAYMAKAM YASİN ÖZTÜRK İLE BELEDİYE BAŞKANI OKAN YANMAZ , ANNELER GÜNÜ MÜNASEBETİYLE BİR ASIR YAŞINDA OLAN ANNELERE VE ŞEHİT ANNELERİNE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ.

Asırlık annelere Anneler Günü ziyareti

Akçakoca’da protokol üyeleri, 100 yaşını aşan anneleri ziyaret ederek, Anneler Günü’nü kutladı. 99 yaşındaki Şerife Gülen, çok mutlu olduğunu belirterek, “Bu dünyada iyi başkanlık ve kaymakamlık yaparsanız ahirette de iyi başkan, iyi kaymakam olursunuz’’ dedi.

Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, Belediye Başkanı Okan Yanmaz ve Umut Işığı Birimi Koordinatörü Nursen Yanmaz, Anneler Günü münasebetiyle asırlık annelere ve şehit annelerine ziyaret gerçekleştirdiler. Ziyaretler ilginç diyaloglara sahne oldu. Ziyaretlerin ilki Şerife Gülen’e yapıldı. Nursen Yanmaz’ın çiçek takdim ettiği 99 yaşındaki Şerife nine, bir isteğinin olup olmadığını soran Kaymakam Öztürk ve Başkan Yanmaz’a, ’’Bu dünyada iyi başkanlık ve kaymakamlık yaparsanız ahirette de iyi başkan, iyi kaymakam olursunuz’’ dedi.

Protokol, ardından 100 yaşındaki Hatice Rabiye Karayel’i ziyaret etti. Asırlık Hatice Rabiye nineye de çiçeklerini Nursen Yanmaz takdim etti. Ev halkıyla bir süre sohbet eden idareciler, daha sonra Hatice Turanlı ve Nazmiye Özdemir’i ziyaret ederek Anneler Günü’nü kutladılar.

Kaymakam Öztürk, Başkan Yanmaz ve eşi Nursen Yanmaz’ın son ziyaretleri ise Cerablus şehidi Ercan Çelik’in babaevine oldu. Şehidin annesi Şehrinaz Çelik’e çiçek takdim eden yetkililer, Anneler Günü’nü tebrik ettiler.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2020, 19:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48