ASKF Başkanı Bıyık'tan Bakan Özlü'ye teşekkür

ASKF Başkanı Bıyık'tan Bakan Özlü'ye teşekkür

ASKF Başkanı Bıyık'tan Bakan Özlü'ye teşekkür

DÜZCE(İHA) – Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Düzce Başkanı Erdoğan Bıyık, Düzcede spora katkı sağlayan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlüye teşekkür plaketi verdi.
ASKF Düzce Başkanı Erdoğan Bıyık, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlüyü ziyaret etti. Bakan Özlü ile bir süre görüşen Bıyık, Düzcede faaliyet gösteren amatör spor kulüplerinin ihtiyaç ve taleplerini içeren bir dosyayı sundu.
Bıyık, Bakan Özlüye sunduğu dosyada Düzcede federasyona kayıtlı 96 kulüp olmasına rağmen 60 kulübün sahalarda mücadele ettiğini, diğer kulüplerin maddi imkansızlıklar nedeniyle sahalarda yer almadığını, bu 60 kulübe en çok maddi külfet getiren ve en büyük ihtiyaç olan malzeme desteği açısından destek verilmesini istediklerini belirten bilgiler olduğunu söyledi.
Bakan Özlünün önümüzdeki sezon amatörde zor şartlarda mücadele eden takımlara malzeme desteği için Spor Totodan ödenek çıkartma sözü verdiğini söyleyen Bıyık, Bakan Özlüye amatör spora desteklerinden dolayı teşekkür etti.

haber

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2018, 12:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48