Avrupa Şampiyonası'nda ülkemizi temsil edecek...

Avrupa Şampiyonası'nda ülkemizi temsil edecek

Avrupa Şampiyonası'nda ülkemizi temsil edecek...

Büyük Bayanlar 50 kg kategorisinde Türkiye Şampiyonu olan Düzce Üniversitesi öğrencisi Hümeyra Beyza Ünlüsoy Rusyanın Soçi kentinde düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek.
Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği 3. sınıf öğrencisi Hümeyra Beyza Ünlüsoy, karatede kazandığı başarılarla göz dolduruyor.
Spor alanında birçok başarılı dereceye imza atan milli sporcu Ünlüsoy, yakın zamanda düzenlenen müsabakalarda; Büyük Bayan 50 kgda ve U21 50 kgda Türkiye Şampiyonlukları elde ederken, Azerbaycan Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Büyük Bayanlar 50 kg kategorisinde zorlu rakiplerini yenerek şampiyon olma başarısını gösterdi.
Büyük Bayanlar 50 kg kategorisinde Türkiye Şampiyonu olan Düzce Üniversitesi öğrencisi Rusyanın Soçi kentinde 1-4 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek.
Düzce Üniversitesinin yaptığı açıklamada, Birçok başarılı dereceye imza atan milli sporcumuz Hümeyra Beyza Ünlüsoy ve milli takım arkadaşlarına Avrupa Şampiyonasında başarılar dileriz ifadelerine yer verildi.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2018, 09:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48