Başkan Ay, KSS’deki çalışmaları yerinde inceledi

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ve Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Küçük Sanayi Sitesinde devam eden asfaltlama çalışmalarını inceledi.Uzun süredir bozuk yollar yüzünden sıkıntı yaşayan Küçük Sanayi Sitesi’nde kepenk açan...

Başkan Ay, KSS’deki çalışmaları yerinde inceledi

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ve Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Küçük Sanayi Sitesinde devam eden asfaltlama çalışmalarını inceledi.

Uzun süredir bozuk yollar yüzünden sıkıntı yaşayan Küçük Sanayi Sitesi’nde kepenk açan esnaflar, Düzce Belediyesi tarafından başlatılan asfaltlama çalışmaları ile rahat bir nefes aldı. Kısa bir süre önce kendisini ziyaret eden ve yazın toz, kışın ise çamur çilesinden dert yanan sanayi esnafına yollarını asfaltlama sözü veren Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, program dahilinde şehir merkezinde asfaltlama yapan ekiplerin bir kısmını Küçük Sanayi Sitesi’ne yönlendirdi. Bu doğrultuda önce yolu asfalt dökümüne hazır hale getirmek için çalışma yapan Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kısa sürede yolları asfaltla buluşturdu.

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay da AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ile birlikte Küçük Sanayi Sitesi’nde asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi. Ekiplerden çalışmalar hakkında bilgi alan Milletvekili Çakır ve Başkan Ay, işçilere çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2018, 12:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48