Başkan Ay, temizlik görevlisini Ödüllendirdi

Başkan Ay, temizlik görevlisini Ödüllendirdi

Başkan Ay, temizlik görevlisini Ödüllendirdi

Düzcede temizlik yaparken bulduğu altın ve para dolu çantayı polislere teslim eden temizlik görevlisi Ergin Verepe Belediye Başkanı Dursun Ay bir maaş ikramiye verirken, bir hafta da tatil sözü verdi. İş adamları Faruk Türkseven ve Fazlı Ateşte düğün borcu bulunan gencin borçlarını ödedi.
Temizlik yaparken bulduğu içi para ve altın dolu çantayı polise teslim eden Düzce Belediyesi temizlik işçisi Ergin Verep ödüllendirildi. Belediye Başkanı Dursun Ay, temizlik çalışanı arkadaşlarının da bulunduğu bir toplantıyla Verepe bir maaş ikramiyesini teslim etti. Ayrıca iş adamları Faruk Türkseven ve Fazlı Ateş yeni evlenen belediye işçisi Engin Verepin düğün borçlarını üstlendiler. Verep ise, Yine aynı şey olsa yine parayı teslim ederim dedi.
Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzcenin güven ve huzur içerisinde yaşanabilecek bir il olduğunun altını çizerek, Dün arkadaşımız onurlu bir davranış sergiledi. Bizi gururlandırdı. Biz kendisine bir maaş ödül vereceğimizin sözünü verdik. Bunu arkadaşlarının önünde yapmak istedik ki örnek bir davranış olsun. Ayrıca kendisine bir hafta tatil imkanı sunuyoruz. Bir de arkadaşımız yeni evlendiği için 10 bin lira civarında düğün borçları varmış. Onu da iki iş adamımız karşılayacak. Düzce güvenli bir şehirdir, kimsenin emanetine ihanet edilmez diye konuştu.
İş adamı Faruk Türkseven ise, bu duyarlı davranışın kendilerini gururlandırdığını kaydederek, Arkadaşımıza duyarlı davranışından dolayı teşekkür ediyoruz. Bizde Düzcemizi gururlandırdığı için kendisinin ihtiyaçlarını gidermek istedik. Düzce güvenli ve huzurlu bir memleket. Dışarıdan gelenler de burada güven içerisinde yaşayabilir şeklinde konuştu.
Güvenli bir ortamda iş yapmanın kendilerini memnun ettiğini kaydeden iş adamı Fazlı Ateş, Kendisine bu hareketinden dolayı teşekkür ediyorum dedi.
Belediye Temizlik İşleri Müdürü İsmail Işıldakta Ergin Verepe takım elbise ve bir altın hediye etti.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2018, 14:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48