Başkan Keskin "Hizmetlerimizle konuşacağız"

Başkan Keskin "Hizmetlerimizle konuşacağız"

Başkan Keskin "Hizmetlerimizle konuşacağız"

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Biz projelerimizle, hizmetlerimizle konuşmaya çalışıyoruz dedi.
AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin katıldığı bir televizyon programında gündeme ilişkin konuları değerlendirdi.
Keskin, Mehmet Keleşin istifası ile ilgili olarak Genel Başkan ve Genel Merkezin aldığı bu karar saygı duymak gerektiğini dile getirerek Önemli olan isimlerden ziyade Düzcenin menfaatleridir. Yeni Başkan Dursun Aya her zaman destek vereceğiz birlik beraberlik içinde 2019 seçimine hazırlanacağız dedi.
Biz projelerimizle, hizmetlerimizle konuşmaya çalışıyoruz diyen Keskin, dedikodularla işlerinin olmadığını söyledi.
Belediyede başkan değişikliğinin ardından başkan yardımcılarının da değişeceği söylentileri ile ilgili olarak Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır diyen Keskin, Başkan Dursun Ayın da kendi ekibini kurmaya hakkı olduğunu belirtti. Belediye Başkanının kuracağı ekibe karışmak gibi bir niyetleri olmadığını vurguladı.
Tramvay halka sorulacak
Başkan Dursun Ay ile birlikte tramvay yolu ile alakalı çalışma yaptıklarını belirten Keskin, tramvay yolunun kalkıp kalkmamasını halka soracaklarını belirtti.
Keskin, Bunu hemşerilerimize soracağız. Trafik açılsın mı? böyle mi kalsın? tramvay kalksın mı? kalsın mı? ama böyle bir yatırım yapılmış. Bu yatırımın heba edilip çöpe atılmaması adına olumlu olduğunu düşünüyoruz. Bakanımız, milletvekillerimiz, başkanımız ve benim görüşmemden çıkan sonuç, en azından otogara ve hastaneye kadar gitmesi. İnsanlara faydası olabilecek bir formül geliştirmeye çalışıyoruz. Daha sonra da Melen Parka kadar gidebilecek bir proje yapacağız. Hemşerilerimize sorularak, çünkü Düzce Belediyesi Düzcelilerindir, onların da fikirleri alınarak, yapacağız anketlerimizi, Düzcelilerin istemediğini yapmayacağı diye karar aldık dedi.
Barınak ve bilim merkezi ile ilgili çalışmaların tamamlandığını söyleyen Keskin, Düzcenin 2019 yılına bambaşka çıkacağını dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2017, 14:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48