Bilsoft Yazılım çalışmalarını evden sürdürüyor

DÜZCE’DE KURULAN VE TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINA DAĞILAN BİLSOFT YAZILIM’DA ÇALIŞANLARIN VE MÜŞTERİLERİNİN SAĞLIĞI İÇİN EVDE ÇALIŞMAYA BAŞLADI

Bilsoft Yazılım çalışmalarını evden sürdürüyor

DÜZCE (İHA) – Düzce’de kurulan ve Türkiye’nin dört bir yanına dağılan Bilsoft Yazılım’da çalışanların ve müşterilerinin sağlığı için evde çalışmaya başladı.

E-Ticaret, E-Fatura, E-Muhasebe uygulamaları, web yazılım, Tasarım, internet danışmanlık hizmetleri ve ticari yazılım hizmetleri veren ve Bilsoft Yazılım, korona virüs tedbirleri kapsamında evde çalışma modülüne geçti. Çalışanların ve müşterilerinin sağlığı için tüm hizmetlerini ev ortamına taşıyan personeller çalışmalarını Evde kalarak gerçekleştiriyor. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Bilsoft Yazılım Genel Müdürü Ahmet Veli "Bizim için mekan değil sağlık önemli dedik. Bilsoft ailesi olarak tüm hizmetlerimize aynı özenle evden devam ediyoruz. Tüm müşterilerimizin sorunlarını ve sıkıntılarını hiç aksatmadan devam ettiriyoruz. Önce sağlık geliyor. Sağlığımız olmadan hiçbir işi yapamayız. Tüm vatandaşlarımızın evde kalarak devletimizin almış olduğu tedbirleri yerine getirmesini temenni ediyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2020, 15:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48