Çilimli’de kitap buluşmaları başladı

Çilimli’de Öğretmenlik Yapan Fatih Öztürk, İlçede Kitap Okuma Sayısını Arttırmak İçin ‘çilimli Kitap Buluşmaları’ Projesini Başlattı. İlçe Kaymakamlığı’nın Da Destek Verdiği Projede İlk Buluşma İlçe Kütüphanesinde Gerçekleştirildi

Çilimli’de kitap buluşmaları başladı

DÜZCE (İHA) – Çilimli’de öğretmenlik yapan Fatih Öztürk, ilçede kitap okuma sayısını arttırmak için ‘Çilimli Kitap Buluşmaları’ projesini başlattı. İlçe Kaymakamlığı’nın da destek verdiği projede ilk buluşma ilçe kütüphanesinde gerçekleştirildi.

Çilimli’de okuma alışkanlığının arttırılması için ilçede öğretmenlik görevini yapan Fatih Öztürk tarafından ‘Çilimli Kitap Buluşmaları’ projesi hazırlandı. İlçe kütüphanesinin daha da işlevsek hale gelmesi ve hayatın her alanına kitapları yaymak için hazırlanan proje başladı. Çilimli Kaymakamlığının da destek verdiği projede ilk olarak kitap tahlil çalışması yapıldı. Proje kapsamında her ayın son cumartesi günü ilçe halk kütüphanesinde yapılacak. Belirlenen bir kitapla buluşmada katılımcıların söz sahibi olması ve kitap okuma oranının arttırılması planlanıyor.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2020, 14:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48