DTSO Başkanı Şahin “İstikrar paketi iş dünyasına moral olacak”

DÜZCE TİCARET VE SANAYİ ODASI (DTSO) YÖNETİM KURULU BAŞKANI TUNCAY ŞAHİN, "DEVLETİMİZ SÜRECİN EN BAŞINDAN BU YANA EN HIZLI ŞEKİLDE KARARLAR ALARAK HEM HALK SAĞLIĞINI, HEM DE ÜLKE EKONOMİMİZİ AYAKTA TUTMAYI BAŞARMIŞTIR" DEDİ.

DTSO Başkanı Şahin “İstikrar paketi iş dünyasına moral olacak”

DÜZCE(İHA) – Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, "Devletimiz sürecin en başından bu yana en hızlı şekilde kararlar alarak hem halk sağlığını, hem de ülke ekonomimizi ayakta tutmayı başarmıştır" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ekonomik istikrar önlem paketleri açıklamasını değerlendiren DTSO Başkanı Tuncay Şahin Dünya’daki en güvenli ülkeler arasında olduğumuzu belirterek “Dünyayı etkisi altına alan korona virüs tehdidi dolayısıyla devletimiz sürecin en başından bu yana en hızlı şekilde kararlar alarak hem halk sağlığını, hem de ülke ekonomimizi ayakta tutmayı başarmıştır. Dünya’da virüs salgını ve sonuçlarına en hızlı reaksiyon veren ülke olduk. Şu an hem yatırım hem de yaşam olarak Dünya’daki en güvenli ülkeler arasındayız. Bu durumun yaşanmasında emekleri olan başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm üst düzey idarecilerimize teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2020, 12:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48