Düzce Belediyesi ekipleri çalışmalarını sürdürüyor

DÜZCE BELEDİYESİ KORONA VİRÜS SALGININA KARŞI TEDBİRLERİ EN ÜST SEVİYEDE UYGULAMAYA DEVAM EDİYOR. VATANDAŞLARIN TEMAS RİSKİ YÜKSEK NOKTALARDA İLAÇLAMA VE DEZENFEKTASYON ÇALIŞMALARI SÜRDÜRÜLDÜ

Düzce Belediyesi ekipleri çalışmalarını sürdürüyor

DÜZCE (İHA) – Düzce Belediyesi Korona Virüs salgınına karşı tedbirleri en üst seviyede uygulamaya devam ediyor. Vatandaşların temas riski yüksek noktalarda ilaçlama ve dezenfektasyon çalışmaları sürdürüldü.

Düzce Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü sorumluluğu altındaki spor salonlarında ilaçlama çalışması yaptı. Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan genelge kapsamında toplu spor alanları, eğlence mekanlarının kapatılması ile temizlik ve dezenfektasyon çalışması yapıldı. Aziziye mahallesinde bulunan kapalı güreş salonunu ilaçlayan ekipler, dezenfekte çalışmalarının düzenli şekilde devam edeceğini bildirdi.

Ayrıca Şehirler Arası Otobüs Terminali yolcu ve otobüs bekleme alanlarında çok sayıda temizlik personeli görevlendirilerek temizlik çalışması yaptı. Ortak kullanım alanlarını dezenfekte malzemeleri ile temizleyen personel çalışmalarına belirlenen program çerçevesinde devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2020, 14:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48