Düzce Belediyesi halka daha seri ve ucuz beton veriyor

DÜZCE BELEDİYESİ BÜNYESİNDE BULUNAN ŞİRKET İLE KENDİ ÜRETTİĞİ BETONLA HALKA DAHA SERİ VE DAHA UCUZ FİYATLARDA HİZMET VERİYOR. BU NEDENLE ARAÇ PARKINI GENİŞLETİYOR.

Düzce Belediyesi halka daha seri ve ucuz beton veriyor

DÜZCE(İHA) – Düzce Belediyesi bünyesinde bulunan şirket ile kendi ürettiği betonla halka daha seri ve daha ucuz fiyatlarda hizmet veriyor. Bu nedenle araç parkını genişletiyor.

Düzce Belediyesi şirketi bünyesinde bulunan beton üretim santralinde kullanılmak üzere 3 adet beton mikseri ile bir adet 47 metre beton pompası aldı. Son teknoloji ve yüksek dayanımlı beton üretimi ile inşaat sektöründe lider olma yolunda ilerleyen Düzce BELTAŞ kendi ürettiği betonla halka daha seri ve daha ucuz fiyatlarda hizmet veriyor.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Mevcut santralimize hitap edecek makine parkını oluşturduk. Yeni bir beton santrali alımı için görüşmelerimiz devam ediyor. Yeni santrali kurduktan sonra mikser ve pompa sayımızı daha da arttıracağız. Düzce piyasanın da yeni bir kurumsal beton arz edici olarak hizmet vereceğiz. Bölgemizin katma değerini artıracak doğal kaynaklarımızla, alt yapı ve üst yapı çalışmalarında kullanılan tüm malzemeleri burada üretiyoruz. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlara beton üretimi gerçekleştiriyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2020, 22:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48