Düzce Üniversitesi Çorlu'da ve Edirne'de tanıtıldı

Düzce Üniversitesi Çorlu'da ve Edirne'de tanıtıldı

Düzce Üniversitesi Çorlu'da ve Edirne'de tanıtıldı

Düzce Üniversitesi, Unilook Türkiye Fuarcılığın düzenlediği, Üniversite Tanıtım ve Tercih Günleri kapsamında Çorlu ve Edirnede öğrencilerle buluştu.
Üç gün süren Üniversite Tanıtım ve Tercih Fuarında ilk kez Çorlu ve Edirne fuarlarına katılan Düzce Üniversitesi, üniversite adayları tarafından yoğun ilgi gördü. Çorluda bir gün, Edirnede ise iki gün süreyle tanıtım standı açan Düzce Üniversitesi temsilcileri, öğrencilere, rehber öğretmenlerine ve ailelere Üniversite ve Düzce hakkında aydınlatıcı bilgiler verdi.
Katılımın yüksek olduğu tanıtım fuarında, üniversite adaylarıyla bir araya gelen Düzce Üniversitesi; Üniversitenin Fakülteleri, Yüksekokulları, Meslek Yüksekokulları ile lisans ve ön lisans programları hakkında detaylı bilgiler sundu. Düzce Üniversitesinin kampüs yaşamı, öğrenci toplulukları, öğrencilere sağlanan sosyal, kültürel ve ekonomik imkanların yanı sıra şehir ile ilgili barınma, ulaşım ve yurt olanakları gibi birçok konuda ayrıntılı bilgiler aktarılan fuarda, öğrencilerin merak ettikleri konular hakkında da açıklamalarda bulunuldu.
Ayrıca Unilook Türkiye Fuarcılığın organize ettiği fuarda, üniversiteye giriş sınavının yaklaştığı şu günlerde düzenlenen seminerlerle üniversite adayı öğrencilerinin stresle başa çıkmaları ve meslek seçimi ile ilgili dikkat etmeleri gereken hususlar, konunun uzmanları tarafından katılımcılara anlatıldı.

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2018, 09:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48