Düzce Üniversitesi'nde Karadeniz konseri

Düzce Üniversitesi'nde Karadeniz konseri

Düzce Üniversitesi'nde Karadeniz konseri

DÜZCE - Düzce Üniversitesince (DÜ), geliri ihtiyacı olan anaokullarına verilmek üzere Karadeniz konseri düzenlendi.

Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Kültür Merkezindeki konserde, Grup Samistal tarafından Karadeniz yöresine ait eserler seslendirildi. Konsere öğrenciler, öğretim görevlileri ve müzikseverler katıldı.

DÜ Okul Öncesi Eğitim Topluluğu Başkanı Sultan Çayan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, topluluk olarak anaokullarındaki ihtiyaçları giderdiklerini söyledi.

Eğlenceli bir program düzenlediklerini kaydeden Çayan, şöyle konuştu:

Bu akşam, üniversitede eğitim gören arkadaşlarımızın hem topluluğumuzu tanıtmalarını hem de yaptığımız çalışmaları görüp bize destek olmalarını istedik. Konserden elde edilen gelirleri, kent genelinde belirlediğimiz, ihtiyaç sahibi anaokullarına aktarmayı düşünüyoruz. Burada her milletten öğrenci var. Biz hep birlikte yardım çatısı altında buluştuk.

Topluluk olarak ihtiyacı olan anaokullarına her türlü desteği verdiklerini belirten Çayan, Okullarda, özellikle anaokullarında güzelleştirme çalışmaları yapıyoruz. Çocukların ne ihtiyacı varsa orada olmaya çalışıyoruz. Kütüphaneden oyuncağa kadar ne ihtiyaç varsa bu konserden elde ettiğimiz gelir ile yardım yapacağız, küçük çocuklarımızı sevindireceğiz. dedi.

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2017, 20:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48