Düzce Zabıtası denetimlerini sürdürüyor

DÜZCE BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ’NE BAĞLI EKİPLER, KORONA VİRÜS SALGINI NEDENİYLE İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NIN 81 İL VALİLİKLERİNE GÖNDERDİĞİ GENELGE KAPSAMINDA KAPALI OLMASI GEREKEN İŞ YERLERİNE DENETİM GERÇEKLEŞTİRDİ

Düzce Zabıtası denetimlerini sürdürüyor

DÜZCE (İHA) – Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, korona virüs salgını nedeniyle İçişleri Bakanlığı’nın 81 il valiliklerine gönderdiği genelge kapsamında kapalı olması gereken iş yerlerine denetim gerçekleştirdi.

Yapılan kontrollerde, korona virüs tedbirleri kapsamında kapalı olması gereken mekanların büyük bir bölümünün yasağa uyduğu görülürken, Düzce’nin bir mahallesinde bulunan derneğin faaliyetini sürdürdüğü belirlendi. Bunun üzerine derneğe giden ekipler, içerideki vatandaşları dışarı çıkartarak, gerekli müeyyideleri uyguladı. Zabıta ekipleri, dışarıda bulunan vatandaşlara sürecin çok hassas olduğunu ve kurallara uyulması gerektiğini belirterek uyarılarda bulundu. Ekipler, “Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs den dolayı vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamaları için bizlere bildirilen tüm denetimleri eksiksiz yerine getiriyoruz. Düzce Belediyesi olarak bu denetimlere ara vermeden devam edeceğiz. Yapılan denetimlerde kurallara uyan tüm esnaflarımıza teşekkür ediyoruz. Vatandaşlarımızdan da gördükleri tüm olumsuzlukları ‘153 Beyaz Masa’ hattını arayarak bildirmelerini rica ediyoruz” dediler.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2020, 13:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48