Düzce´ye şehit ateşi düştü

Düzce´ye şehit ateşi düştü

Düzce´ye şehit ateşi düştü
Hakkarinin Şemdinli ilçesinde jandarma noktasına düzenlenen saldırıda şehit olan askerlerden Jandarma Er Erkan Özdemirin memleketi Düzceye ateş düştü. 
Hakkarinin Şemdinli ilçesinde bugün teröristler tarafından jandarma noktasına düzenlenen bombalı saldırıda 20 yaşındaki Jandarma Er Erkan Özdemir şehit düştü. Düzcenin Yığılca ilçesine bağlı Aydınyayla köyü nüfusuna kayıtlı olan Özdemirin ailesinin Balıkesire bağlı Marmara Adasında yaşayan ailesine acı haber verildi. Ailenin cenaze için Balıkesirden Düzceye geleceği öğrenilirken, şehit Jandarma Er Erkan Özdemirin salı günü defnedilmesi bekleniyor.
Öte yandan, saldırı ile ilgili olarak Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit de bir basın açıklaması yayınladı. Başkan Yiğit, Başın sağolsun Yığılcam. Bugün Hakkaride haince yapılan terör saldırısında ilçemiz Aydınyayla köyünden (96/1) Erkan Özdemir şehit olmuştur. Şehitlerimize Allahtan rahmet, ailesine sabırlar dilerim. Şehidimiz yarın akşam saatlerinde ilçemizde olacaktır. Belediye olarak şehidimize son görevimizi yapmak için bütün imkanlarımızla hazırız dedi. 
Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2016, 06:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48