Düzce’de ilçe otobüsleri terminale taşınıyor

Düzce Kent Merkezi İle İlçe Ve Beldeler Arası Toplu Taşıma Yapan Araçlar Artık Düzce Belediyesi Şehirlerarasi Otobüs Terminalinden Hareket Edecek.

Düzce’de ilçe otobüsleri terminale taşınıyor

DÜZCE(İHA) – Düzce kent merkezi ile ilçe ve beldeler arası toplu taşıma yapan araçlar artık Düzce Belediyesi Şehirlerarası Otobüs terminalinden hareket edecek.

Düzce’de ilçe ve beldelerden yolcu taşıyan toplu taşıma araçlarının Kiremitocağı mahallesinde bulunan Eski Garaj’dan Şehirlerarası Otobüs Terminaline taşınmasına karar verildi. Bir süre önce ulaşımda yaşanan sorunlardan dolayı şikayet konusu olan ve Eski Garajdan yolcu alımına devam etmesine karar verilen toplu ulaşım araçları, şehir merkezindeki ulaşımın sağlanmasında önemli bir yeri olan çevreyollarının tamamlanması ve hizmete açılması ile birlikte şehirlerarası otobüs terminaline taşınıyor. Kalkış noktası olarak terminali kullanacak araçlar çevreyolları sayesinde şehir merkezine daha kolay giriş yapacak. 7 ilçe ve 2 beldeye toplu yolcu taşıma yapan tüm hatların çok kısa bir süre içinde Düzce Belediyesi Şehirlerarası Terminaline taşınma işlemi tamamlanacak.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2019, 18:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48