Düzce'de Zeytin Dalı Harekatı'na destek konvoyu

Düzce'de Zeytin Dalı Harekatı'na destek konvoyu

Düzce'de Zeytin Dalı Harekatı'na destek konvoyu

DÜZCE - Düzcede Türk Silah Kuvvetlerince (TSK) Afrin bölgesinde sürüdürülen Zeytin Dalı Harekatına destek amacıyla tır, yolcu otobüsleri ve otomobillerden oluşan konvoy, kent merkezinde tur attı.

Düzce Şoförler Odasının organizasyonuyla oluşturulan destek konvoyu, Kalıcı Konutlar bölgesinden hareket ederek kent merkezine ulaştı.

Türk bayrakları ile süslenmiş tır, yolcu otobüsü, kamyon, minibüs ve otomobillerden oluşan konvoy daha sonra Anıtpark Meydanına geldi.

Konvoydaki araçlar, burada korna çalarak operasyona destek verdi.

Düzce Şoförler Odası Başkanı Orhan Yılmaz, yaptığı açıklamada, konvoyu, bölgede mücadele veren Mehmetçiğe destek için düzenlediklerini söyledi.

Konvoya katılımın oldukça yüksek olduğunu belirten Yılmaz, Vatanımızın savunması için canlarını siper eden o insanlara Biz de arkanızdayız diyebilmek için bugün buradayız. Katılan tüm şoför ve kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Bu mücadeleye çağrılırsak seve seve gideceğimizin bilinmesini isteriz. diye konuştu.

- Kermese yoğun ilgi

Bu arada Düzce Belediyesinin organize ettiği ve kentteki STKların destek verdiği Afrine Destek kermesi yoğun ilgi gördü.

Anıtpark Meydanında 100 stantta 200 gönüllü kadının el emekleriyle yaptığı ürünleri sattığı organizasyondan elde edilen gelirler, bölgede yaşayan mağdur Suriyelilere ulaştırılacak.

Düzce Valisi Zülkif Dağlı ve Belediye Başkanı Dursun Ay da eşleriyle stantlara gelerek, satış yaptı.

haber

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2018, 14:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48