Düzceli judocular iftarda bir araya geldi

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi bünyesinde 250 judo sporcusu ve ailesi iftarda bir araya geldi.Gençlik Merkezi bahçesinde düzenlenen iftar programına Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, Düzce Gençlik...

Düzceli judocular iftarda bir araya geldi

DÜZCE (AA) - Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi bünyesinde 250 judo sporcusu ve ailesi iftarda bir araya geldi.

Gençlik Merkezi bahçesinde düzenlenen iftar programına Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, AK Parti Düzce Milletvekili adayı Numan Çabuk, Judo Milli Takım antrenörleri Ayhan ve Nermin Alayıldız, 250 judo sporcusu ve aileler katıldı.

Protokol üyelerinin iftar sonrası tek tek masaları gezerek sporculara başarı dilediği programda, Türkiye ve kent genelinde yıl boyunca dereceye giren sporculara ödül verildi.

Judo antrenörü Nermin Alayıldız, Düzce'de judo ailesinin gün geçtikçe genişleyerek büyüdüğünü ve çeşitli başarılara imza atıldığını vurgulayarak, "Ailemiz büyüyor ve çeşitli şampiyonalarda başarılar elde ederek bizi gururlandırıyor. Buraya gelerek bizi yalnız bırakmayan tüm konuklarımıza teşekkür ederim." dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2018, 18:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48