Düzce’nin ve bölgenin sorunlarını anlattı

5. BÖLGE BİRLİĞİ VE DÜZCE ESNAF KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANI ERTAN TAŞLI, TÜRKİYE ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFLERİ BİRLİKLERİ MERKEZ BİRLİĞİ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN YÖNETİM VE DENETİM KURULU VE BÖLGE BAŞKANLARI TOPLANTISINA TELEKONFERANS SİSTEMİNE KATILDI

Düzce’nin ve bölgenin sorunlarını anlattı

DÜZCE (İHA) – 5. Bölge Birliği ve Düzce Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği tarafından gerçekleştirilen Yönetim ve Denetim kurulu ve bölge başkanları toplantısına telekonferans sistemine katıldı.

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği Genel Başaknı Abdülkadir Akgül başkanlığında, Genel Merkez yönetim kurulu, denetim kurulu, Türkiye genelinde bulunan Esnaf Kefalet Kooperatifleri Bölge başkanlığı ile telekonferans toplantısı düzenlendi. Genel Başkan Akgül, tüm bölge birliği başkanlarını tek tek görüşme yaparak talepleri ve sıkıntıları dinledi.

5. Bölge Birliği ve Düzce Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı‘da Bölge ve Düzce’nin taleplerini Genel Başkan Abdülkadir Akgül’e aktardı. Başkan Taşlı: “ Bölgeye ve Düzce’ye her zaman destek veren, bölgeye bağlı tüm kooperatiflerin her zaman yanında olan Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği Genel Başkanı Sayın Abdülkadir Akgül’e teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bayram öncesi inşallah tüm kredileri sonuçlandırarak vatandaşlarımızın hesaplarına yatıracağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2020, 11:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48