Engellilere özel kuaför açıldı

Engellilere özel kuaför açıldı

Engellilere özel kuaför açıldı

Türkiyede ilk kez Düzcede hizmete giren ‘Engelliler Kuaförünün açılış töreni Vali Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ayın katılımıyla yapıldı.
Düzce, sosyal projelerin uygulanması açısından Türkiye çapında ilklere imza atmaya devam ediyor. Türkiyede ilk kez engellilere özel hizmet vermek üzere kurulan ‘Engelliler Kuaförü başta Düzce Valisi Zülkif Dağlı olmak üzere Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzce İl Jandarma Komutanı Albay Yılmaz Özdemir, Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz ile AK Parti Eski Milletvekili ve Türkiye Beyazay Derneği Genel Başkanı Lokman Ayva katıldı.
Açılışta kuaförün çalışma sistemi hakkında bilgi alan Vali Dağlı ve Başkan Dursun Ay, engellilerin konforlu hizmet alması için özel olarak tasarlanan sistemi inceledi. İşletme sahibi de yaptığı açıklamada hizmetlerin engellilere yüzde elli indirimle sağlanacağının altını çizdi. Sosyal projelere verdiği öneme dikkat çeken Başkan Ay da bu fikrin ilk kez Düzcemizde uygulanması bizi ziyadesiyle memnun etti. Sosyal projelere destek için her zaman hazırız. Arkadaşları da bu açıdan tebrik ediyor, işlerinin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum dedi.

haber

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2017, 15:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48