Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Düzce'de

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Düzce'de

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Düzce'de

Fenerbahçe Spor Kulübünün 1907 Okul 1907 Pota projesi kapsamında Düzcede 10 okula kurulan potaların açılışını Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri yaptı.
Fenerbahçe Spor Kulübünün sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında başlattığı, 1907 Okul 1907 Pota projesi çerçevesinde Düzcede 10 okula pota yapıldı. Potaların açılışı için Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri gerçekleştirdi.
Aziz Yıldırım ve beraberindekiler ilk olarak Düzce Valisi Zülkif Dağlıyı makamında ziyaret ettiler. Sonrasında ise Düzce Mustafa Kemal Ortaokuluna giden Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri, burada öğrenciler tarafından sarı-lacivertli bayraklarla karşılandı.
Törende bir konuşma yapan Fenerbahçe Spor Kulübü As Başkanı Mithat Yenigün, Fenerbahçe, Türkiyenin en büyük ve en güçlü sivil toplum kuruluşu olduğu için çocuklarımızın yetişmesini sağlamak ve yetiştikleri zaman da ülkeye hizmet için yarış halinde olmalarını istiyor. Düzcede 10 okula yerleştirilen potaların açılışı için geldik. Bu potalardan faydalanarak çocuklarımızın basketbola sevgisi artacaktır. Ülke ve yurt dışında başarılarını görerek gururlanacağız diye konuştu.
Konuşmanın ardından ise potaların açılışı yapıldı. Açılış sonrasında Aziz Yıldırım ve sarı-lacivertli yöneticiler öğrencilerin gösteri maçını izledi.

haber

haber

haber

haber

haber

haber

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2017, 14:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39