Genç gelin kayınpederine karaciğerini verdi

Genç gelin kayınpederine karaciğerini verdi

Genç gelin kayınpederine karaciğerini verdi

Düzcenin Akçakoca ilçesinde boyacılık yapan Ekrem Ateşliye gelini karaciğerini bağışladı.
Düzcenin Akçakoca ilçesi Çayağzı köyünde oturan Ateşli ailesinin en büyük ferdi Ekrem Ateşli, Karaciğer hastalığına yakalandı. Çeşitli hastanelerde tedavi olan Ateşliye doktorlar, karaciğer nakli olması gerektiğini söyledi. Bunun üzerine uygun donör aranmaya başladı. Yapılan kontrollerde Ekrem Ateşlinin gelini Gönül Ateşlinin karaciğerinin uyum sağladığı ortaya çıktı. Gelin Gönül Ateşli, tereddüt etmeden Karaciğerini vermeyi kabul etti. Ardından yapılan ameliyat ile kayınpeder Ekrem Ateşliye gelininden alınan karaciğer nakledildi. Tekrar yaşama dönen Ekrem Ateşli, gelinine çok teşekkür etti. Gelininin sayesinde yaşama tutunduğunu söyleyen Ekrem Ateşli, Gönül Ateşlinin hiç düşünmeden karaciğerini verdiğini ifade etti.
Genç gelin Gönül Ateşli, doktorların durumu kendisine anlatmasının ardından hiç düşünmediğini ifade ederek, Babamı hayata döndürmenin sevincini yaşıyorum. Hiç baskı altında kalmadan kararımı verdim ve çok mutluyum. Ameliyat sonrası 3 ay boyunca midem bulandı ama şimdi çok iyiyim dedi.
Kayınvalide Nafiye Ateşli ise gelininden çok memnun olduğunu, eşini hayata döndürdüğünü belirterek Bundan sonra sadece 4 çocuğuna baksın başka bir şey istemiyorum diyerek göz yaşlarına boğuldu.

haber

haber

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2017, 08:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48