Gümüşova köylerinde ki son durum hakkında bilgi aldı

KORONA VİRÜS İLE MÜCADELE KAPSAMINDA DÜZCE’DE İL GENELİNDE UYGULANAN KARARLARIN KÖYLERDE Kİ SON DURUMUNU JANDARMA EKİPLERİ KONTROL EDERKEN, DÜZCE VALİSİ DR. ZÜLKİF DAĞLI GÜMÜŞOVA KÖYLERİNDE Kİ SON DURUM HAKKINDA YETKİLİLERDEN BİLGİ ALDI

Gümüşova köylerinde ki son durum hakkında bilgi aldı

DÜZCE (İHA) – Korona virüs ile mücadele kapsamında Düzce’de il genelinde uygulanan kararların köylerde ki son durumunu jandarma ekipleri kontrol ederken, Vali Dr. Zülkif Dağlı Gümüşova köylerinde ki son durum hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Korona virüs ile mücadele kapsamında Düzce İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu’nca bir çok karar alınıyor. Alınan kararlar il genelinde polis bölgesinde uygulanırken, ekipler tarafından da denetlemeler sıklıkla yapılıyor. Köy bölgelerinde ise İl Jandarma Alay Komutanlığı’na bağlı jandarma ekipleri denetimler gerçekleştiriyor. Düzce’nin Gümüşova ilçesinde ki köylerin son durumu için Vali Dr. Zülkif Dağlı, Gümüşova İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı. Vali Dağlı, çalışmalar gerçekleştiren Jandarma personeline teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2020, 13:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48