İhtiyaçlar anında karşılanıyor

DÜZCE BELEDİYESİ VATANDAŞ ODAKLI HİZMETLERİNE DEVAM EDİYOR. AYDINPINAR CADDESİ ÜZERİNDE VATANDAŞLARIN İLÇE VE KÖY ARAÇLARINI DAHA RAHAT BİR ORTAMDA BEKLEMELERİ İÇİN VATANDAŞLARIN İSTEĞİ DOĞRULTUSUNDA DURAK ALANI VE ZABITA NOKTASI OLUŞTURULDU

İhtiyaçlar anında karşılanıyor

DÜZCE (İHA) – Düzce Belediyesi vatandaş odaklı hizmetlerine devam ediyor. Aydınpınar Caddesi üzerinde vatandaşların ilçe ve köy araçlarını daha rahat bir ortamda beklemeleri için vatandaşların isteği doğrultusunda durak alanı ve Zabıta Noktası oluşturuldu.

Düzce Belediyesi vatandaşlardan gelen taleplere göre çalışmalarını yönlendirmeye devam ediyor. Şehir merkezinde Düzcelilerin talep ve istekleri doğrultusunda ihtiyaçları karşılamaya özen gösteren ekipler, Aydınpınar Caddesi üzerinde yolcu indirip bindirilen noktada karışıklığı ve düzensizliği gidermek üzere durak montajı yaptı. Aynı noktadaki yolcu sirkülasyonunun düzenli şekilde sağlanması ve ortamın asayişinin sağlanması amacıyla durakların yanına Zabıta Noktası da konuldu. Ulaştırma Müdürlüğünün koordinasyonunda yapılan çalışmaların vatandaşların istek, görüş ve önerileri kapsamında devam edeceği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2020, 18:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48