İl Başkanı Keskin, iş adamlarını ziyaret etti

İl Başkanı Keskin, iş adamlarını ziyaret etti

İl Başkanı Keskin, iş adamlarını ziyaret etti

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve yönetim kurulu üyelerimiz, Düzcedeki bazı iş adamlarını ziyaret ederek ülke ve Düzce gündemi hakkında görüş alışverişinde bulundu.
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzcede faaliyet gösteren bazı iş adamlarına ziyaretlerde bulundu. Referandum sürecinden bu yana ziyaretleri aksattıklarını ancak yeniden seçim varmış gibi çalışmalara başladıklarını kaydeden Keskin, iş adamları ile iş hayatındaki gelişmeler ve ülke gündemi hakkında konuştu.
İl Başkanı Keskin ve beraberindeki heyet eğitim camiasından Birey Dershaneleri Düzce Kurucusu Mehmet Albayrak ile bir araya gelen AK Parti yönetimi eğitimde yapılması gerekenleri görüştü.
Ardından Cihan Varolu işyerinde ziyaret eden Keskin, daha önce yapı malzemeleri ve inşaat alanında ticaret yaptığını belirtti. Varol ile Düzcedeki inşaat sektörü hakkında görüşen Hikmet Keskin, Yiğitler Çelik Yapı sahibi Burhan Yiğitler ile fabrikasında bir araya geldi.
Üç kardeşin yönettiği şirketin çalışmaları hakkında bilgi alan Keskin ve yönetim kurulu üyeleri, OSB ve sanayi alanında Düzcede yapılması gerekenleri masaya yatırdı.
Otomotiv sektöründe Düzcede ilk sıralarda yer alan eski yönetim kurulu üyesi Hundai Bayii sahibi Sultan Ahmet Durdu ile otomotiv sektörü hakkında fikir alışverişinde bulunan Keskin, hybrid araçları da yakından inceledi.
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Spor Sokakta DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı ve esnaflarla da çay içip sohbet etmeyi ihmal etmedi.

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2017, 09:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48