Kadın Basketbol takımı ile bir araya geldiler...

Kadın Basketbol takımı ile bir araya geldiler

Kadın Basketbol takımı ile bir araya geldiler...

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Elif Sezer Cebar ile Düzce Belediye Başkanı Dursun Ayın eşi Nursel Ay Düzce Belediyespor Kadın basketbol takımı sporcuları ile buluştu.
Erguvan Sosyal Tesislerinde düzenlenen kahvaltılı toplantıya Düzce Belediyespor Kulüp Başkanı Hatun Albayrak Şengüloğlu antrenörler ve sporcular da katıldı. Belediyesporun ligdeki başarısı ve çalışmaları hakkında bilgilerin paylaşıldığı toplantıda Başkan Yardımcısı Elif Sezer Cebar, belediyesporun her alanda kazandığı başarıları yakından takip ettiklerini ifade ederek ligde gösterilen üstün başarı ve mücadele için her bir kadın sporcumuzu tebrik ediyorum. İlimize böyle güzel başarılar kazandırdıkları için kendilerine teşekkür ediyorum. Gelecek maçlarda da aynı kararlılıkla mücadele edeceklerinden eminiz dedi.
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ayın eşi Nursel Ay da kadın sporcuların desteklenmesi gerektiğini belirterek sayısız başarıya imza atan kadın sporcularımızı bu buluşma dolayısıyla tebrik ediyorum. Belediyesporda mücadele eden her sporcu bizim için çok kıymetlidir. Onların taleplerini dinlemek ve onlara destek olmak için sık sık görüşüyoruz. Bu konuda Kulüp Başkanı Hatun hanım da çok hassas davranıyor, kendisine teşekkür ediyorum ifadelerini kullandı.

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2018, 10:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48