Karadeniz Mahalli Off-Road Kupası'nın 2. ayak yarışları

Karadeniz Mahalli Off-Road Kupası'nın 2. ayak yarışları

Karadeniz Mahalli Off-Road Kupası'nın 2. ayak yarışları

 

DÜZCE - Karadeniz Mahalli Off-Road Kupasının 2. ayak yarışları, gösteri etabıyla Düzcede devam ediyor.

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED), Düzce Otomobil Sporları ve Off-Road Derneği (DOSOD) ile Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen ve Düzcenin Konuralp bölgesindeki Prusias ad Hypium Antik Kentinde gerçekleştirilen yarışlarda 18 araç, 15 kapıdan oluşan gösteri etabını geçiyor.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği organizasyonda pilotlar, tarihi güzellikler arasında hazırlanan zorlu parkurlarda yarışıyor.

DOSOD Başkanı İsmail Aydın, yaptığı açıklamada, yarışların ilgiyle izlendiğini belirterek, Sporcularımız, yarışmada elde ettikleri puanlar sonucunda kupalarını alacak. Güzel ve eğlenceli bir etap oluyor. Seyirciler tarihi dokuların arasında geçen yarıştan oldukça memnun. diye konuştu.

Aydın, Sporcularımız, tarihi Kemerkasım köyündeki surların arasından, Konuralpin doğal yapısını ortaya çıkaran bir etapta yarışıyor. Tarihi eserlerin sergilendiği 8,5 kilometrelik bir etap geçildi. Şu an gösteriş etabı geçiliyor. Seyirci yoğunluğu var, ilgi güzel. Düzcede off-road sporu seviliyor. ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2017, 12:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48