Kaynaşlı Belediyesi, berber ve kuaförleri ücretsiz dezenfekte edecek

KAYNAŞLI BELEDİYE BAŞKANI BİROL ŞAHİN, 11 MAYIS İTİBARİYLE TEKRAR HİZMET VERMEYE BAŞLAYACAK OLAN TÜM BERBER VE KUAFÖRLERİN İŞ YERLERİNİ ÜCRETSİZ OLARAK İLAÇLAYIP DEZENFEKTE EDECEKLERİNİ AÇIKLADI

Kaynaşlı Belediyesi, berber ve kuaförleri ücretsiz dezenfekte edecek

DÜZCE (İHA) – Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, 11 Mayıs itibariyle tekrar hizmet vermeye başlayacak olan tüm berber ve kuaförlerin iş yerlerini ücretsiz olarak ilaçlayıp dezenfekte edeceklerini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ulusa seslenişte tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs salgını nedeniyle 22 Mart 2020 tarihinde kapanan berber ve kuaförlerin 11 Mayıs itibariyle sağlık kurallarına uygun bir şekilde tekrardan açılacağı duyurdu. Bunun üzerine yaklaşık 1,5 aydır dükkanları kapalı olan berber ve kuaförler için Kaynaşlı Belediyesi harekete geçti. Başkan Şahin şehirdeki tüm berber ve kuaförlerin iş yerlerini ücretsiz olarak ilaçlayıp dezenfekte edeceklerin belirterek hijyen seti hediye edeceklerini ifade etti.

Belediye Başkanı Birol Şahin açıklamasında şunları söyledi; “11 Mayıs itibariyle tekrar hizmet vermeye başlayacak tüm berberlerimizin ve kuaförlerimizin dükkanlarını dezenfekte etmek için programımızı oluşturduk. Belli periyotlarda şehrimizdeki tüm berberlerimizin ve kuaförlerimizin iş yerlerini ücretsiz olarak ilaçlayıp dezenfekte edeceğiz, aynı zamanda kendilerine hijyen seti hediye ve siperlik maske edeceğiz.”

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2020, 18:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48