Kenan Sofuoğlu kazadan sonra aya kalktı ilk işi pisti inceledi

Kenan Sofuoğlu kazadan sonra aya kalktı ilk işi pisti inceledi

Kenan Sofuoğlu kazadan sonra aya kalktı ilk işi pisti inceledi

Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu geçirdiği kazanın ardından ayağa kalktı, yürümesine yardımcı olan Walker (Yürüteç) ile ilk olarak Düzcenin Cumayeri ilçesinde yapımı devam eden yarış pistini inceledi.
Fransada sıralama turları sırasında kaza geçirerek ağır yaralanan ve ambulans uçakla Türkiyeye getirilen Dünya Şampiyonu milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu Marmara Üniversitesin Pendik Eğitim Araştırma Hastanesindeki tedavisinin ardından ayağa kalktı. Yürüteç yardımı ile yürümeye başlayan Kenan Sofuoğlu, Düzcenin Cumayeri ilçesinde yapımı devam eden yarış pistinde Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Cumayeri Belediye Başkanı Recep Tuna ile birlikte incelemelerde bulundu.
Burada açıklamalarda bulunan Sofuoğlu Öncelikle halime şükrediyorum. Bugün ayakta olabilmek çok güzel. İlk hastaneye geldiğimde doktorlar 8 hafta yatacak demişlerdi. Bir hafta sonra hastaneden çıktık. Hastaneden çıktığım ilk gün evime değil Cumayerinde piste geldim. Geldim gördüm çok güzel gelişmeler olmuş. Ağır bir yükün altına girdiğimiz bu projede destek veren herkese teşekkür ediyorum. Hastanede kaldığım bir hafta boyunca hep bu pisti sordum. Pistin durumu ne alt yapı devam ediyor mu? Sabırsızla burayı görmek istiyordum. Geldim burayı inceledim. Sonra eve geçtim. Yapılan bu proje nesiller boyu anılacak, güzel bir yatırım dedi.
Kenan Sofuoğlu pist hakkında da bilgiler almasının ardından ayrıldı.

haber

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2017, 14:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48