Kış için son hazırlıklar yapılıyor

Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri yaklaşan kış ayları öncesinde Yeni Mahallede yağmur suyu hattı çalışmalarını sürdürüyor.Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri kış aylarında sağanak yağmur...

Kış için son hazırlıklar yapılıyor

Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri yaklaşan kış ayları öncesinde Yeni Mahallede yağmur suyu hattı çalışmalarını sürdürüyor.

Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri kış aylarında sağanak yağmur sonucu meydana gelecek su baskınları ve taşkınlarına karşı önlem alıyor. Yeni Mahalle güzergahında bulunan ana hatta yağmur suyu hattı döşeyerek, aşırı yağışlarda vatandaşların sorun yaşamaması amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, ”Yaklaşan kış mevsimi dolayısıyla yağmur suyu hattı çalışmalarına hız verdik. Şehir genelinde başlattığımız yağmur suyu hattı çalışmaları hızla devam ediyor. Yapılan yağmur suyu şebekesiyle su baskınları ve birikintileri konusunda sorunlarımız ortadan kalkacak. Bu konuda ekiplerimiz gece gündüz çalışmalarını sürdürmektedir. Çalışmalarımız sayesinde Düzce kışa hazır bir şekilde girecek” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2018, 17:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48