Kızılay etli pilav dağıttı uzun kuyruklar oluştu

Kızılay Düzce Şubesi Tarafından Dağıtılan 2 Bin Kişilik Kandil Pilavından Almak İsteyenler Uzun Kuyruklar Oluşturdu. Pilav Kısa Sürede Bitti.

Kızılay etli pilav dağıttı uzun kuyruklar oluştu

DÜZCE(İHA) – Kızılay Düzce Şubesi tarafından dağıtılan 2 bin kişilik Kandil pilavından almak isteyenler uzun kuyruklar oluşturdu. Pilav kısa sürede bitti.

Kızılay Düzce Şubesi tarafından Kızılay Haftası ve Mevlid Kandili olması nedeniyle Merkez Büyük Cami ve Cedediye Cami bahçesinde Cuma namazı çıkışında pilav ve ayran dağıtımı yaptı. Namazdan çıkanlar ile çevreden gelen vatandaşlar pilav ve ayran alabilmek için uzun kuyruklar oluşturdu.

Kızılay düzce Şubesi Başkanı Halil Aydın, “Hem Kızılay Haftası olması, hem de Mevlid kandili olması münasebetiyle biz bugün Düzce merkezdeki iki cami önünde toplam 2 bin kişilik ikramdan bulunmak istedik. Bir haftadır Kızılay Haftası etkinlikleri kapsamında ciddi anlamda Kızılay’ı tanıtmak faaliyetleri hakkında bilgiler vermek adına bir sürü etkinlik yaptık. Halkamıza da teşekküre diyoruz” dedi. Etkinliğe Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli de katıldı.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2019, 18:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48