Kızılay’dan Düzce Üniversitesi öğrencilerine teşekkür

Düzce Üniversitesi çalışanları ve öğrencileri, Düzce Kızılay Kan Bağışı Merkezi tarafından “Hedef 25 Projesi” kapsamında düzenlenen “Kan Bağışı Kampanyası”na duyarsız kalmadı.“Her yapacağımız kan bağışıyla bir hayatı...

Kızılay’dan Düzce Üniversitesi öğrencilerine teşekkür

Düzce Üniversitesi çalışanları ve öğrencileri, Düzce Kızılay Kan Bağışı Merkezi tarafından “Hedef 25 Projesi” kapsamında düzenlenen “Kan Bağışı Kampanyası”na duyarsız kalmadı.

“Her yapacağımız kan bağışıyla bir hayatı kurtarabiliriz.” bilinciyle hareket eden Düzce Üniversitesi mensupları, Düzce Kızılay Kan Bağışı Merkezi tarafından Konuralp Yerleşkesinde kurulan kan verme merkezlerine giderek çok önemli bir sosyal sorumluluğu yerine getiriyorlar. Günlük ortalama 70 ünite kan bağışı olduğunu beliren yetkililer, Düzce Üniversitesi öğrencilerinin sergilemiş oldukları duyarlı davranışlarından dolayı memnuniyet duyduklarını ifade etti. Ayrıca düzenli olarak kan bağışında bulunan Düzce Üniversitesi öğrencisi Doğan Baysal’a Kızılay yetkilileri tarafından teşekkür belgesi ve bronz madalya takdim edildi.

Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesinde devam eden “Kan Bağışı Kampanyası” 22- 25 Ekim tarihleri arasında Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Kültür Merkezi’nde, 25 Ekim’de Hakime Erciyas Yabancı Diller Yüksekokulu’nda, 30 Ekim tarihinde Kaynaşlı Meslek Yüksekokulu ve 30-31 Ekim tarihleri arasında ise Akçakoca Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleştirilecek.

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2018, 15:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48