Kredileri bayrama yetiştirmek için hafta sonu da çalışıyorlar

DÜZCE ESNAF SANATKAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ, DÜZCE’DE KORONA VİRÜS NEDENİ İLE KREDİ BAŞVURUSUNDA BULUNAN VATANDAŞLARIN BAŞVURULARINI DEĞERLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR. EKİPLER TÜM BAŞVURULARIN BAYRAMA KADAR SONUÇLANARAK HESAPLARA YATIRMAYI PLANLIYOR

Kredileri bayrama yetiştirmek için hafta sonu da çalışıyorlar

Düzce Esnaf Sanatkar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Düzce’de korona virüs nedeni ile kredi başvurusunda bulunan vatandaşların başvurularını değerlendirmeye devam ediyor. Ekipler tüm başvuruların bayrama kadar sonuçlanarak hesaplara yatırmayı planlıyor.

Korona virüs nedeni ile devletin açıkladığı kredi destek paketi için vatandaşlar Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatiflerine giderek başvurularını gerçekleştirmeye devam ediyor. Halk Bankası’ndan 25 bin lira kredi çekmek için tüm belgelerini hazırlayanların kayıtları Düzce’de sisteme girilmeye başladı. Düzce Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi hafta sonu olmasına rağmen gelen talepleri sisteme yükleyerek bayram öncesi esnafların kredilerinin hesabına yatırılmasını sağlamak için çalışmalar yürütüyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2020, 11:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48