Küçük Valinin ilk talimatı göre dönüşüm oldu

Küçük Valinin ilk talimatı göre dönüşüm oldu

Küçük Valinin ilk talimatı göre dönüşüm oldu

DÜZCE(İHA) – Valilik koltuğuna oturan Melike Sude Oktay ilk iş olarak Başkan Dursun Ayı aradı ve çevre ile ilgili bir talimatları olduğunu söyledi.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Vali Dr. Zülkif Dağlı, Valilik Makamını temsili olarak, Uzunmustafa ilkokulu öğrencileri Melike Sude Oktay ve Şevket Berk Çetine devretti. Valilik Makamına gelen temsili öğrenciye, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, Okul Müdürü ve Öğretmenler eşlik etti.
Vali olan Melike Sude Oktay, Tüm yavrularımızın tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum. Onlara başarılar diliyorum dileklerinde bulunarak tüm çocukların bayramını kutladı.
Temsili olarak makama oturan Melike Sude Oktay, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ayı arayarak Düzcemiz çok güzel bir il olduğunu bu anlamda geri dönüşüm konusunda yapılan çalışmaların artırılmasını ve ilin daha güzel olması için çalışmalar yapılmasını talimatını etti.
Vali Dr. Zülkif Dağlı öğrencilerin ziyaretçilerine teşekkür ederek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı ve günün anısına öğrencilerine çeşitli hediyeler verdi.

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2018, 11:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48