Kusursuz Kafeyi kusursuz buldular

Kusursuz Kafeyi kusursuz buldular

Kusursuz Kafeyi kusursuz buldular

Almanyanın Köln Kentinde bulunan Diyanet İşlerine bağlı Türk İslam Birliği Bölge Kadınlar Birliği temsilcileri Düzceye geldi. Bolu ve Düzcenin turistik alanlarını gezen konuklar gezi sonunda Kusursuz Kafede özel çocuklar tarafından ağırlandılar.
Köln Diyanet İşleri Türk İslam Birliği (DİTİB) Bölge Kadın Birliğine bağlı 54 cemiyetin kadın temsilcileri, 29 Eylül - 2 Ekim 2017 tarihleri arasında Abantta hizmet içi eğitim seminerine katıldılar.
Seminerin tamamlanmasının ardından Bolu ve Düzceyi gezen kadın temsilciler Düzce Belediyesi ve Beyazay Derneğinin katkıları ile engellilerin sosyal hayata katılmalarını sağlamak amacıyla hayata geçirilen Kusursuz Kafede ağırlandılar.
Beyazay Derneği Düzce Şube Başkanı Nurullah Çelebi ve Düzce Belediyesi Sosyal İşlerden sorumlu meclis üyesi Gönül Asuk, Kusursuz Kafeyi ziyaret eden konuklarla ilgili bilgiler verdiler.
Köln Bölge Kadın Birliği Başkanı Düzceli Ümran Aslan, bir seminer organizasyonu için Abanta geldiklerini söylerken, Düzceyi de tanımak istediklerini belirtti. Kusursuz Kafeyi Almanyadan takip ettiğini dile getiren Aslan, her zaman desteğe hazır olduklarını söyledi. Köln Bölge Kadın Birliği Başkan Yardımcısı Nurten Afad da, eğitim seminerlerini kadınların motivasyonunu artırmak amacıyla yaptıklarını ifade etti, Federal Kadın Birliği Başkanı Neşe Bıçakçı ise, sosyal çalışmalara çok büyük destek veren kadınların Kusursuz Kafeyi gerçekten kusursuz bulduklarını belirtti.
Projenin Pedagog Danışmanı Merve Yılmaz ve proje psikoloğu Bahar Demircan konuklara Kusursuz kafe hakkında bilgiler verdiler.

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2017, 10:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48