Mahallelerde üst yapı çalışmaları devam ediyo

DÜZCE BELEDİYESİ EKİPLERİ, KENT GENELİNDE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ ÇALIŞMALARA ARALIKSIZ ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR. EKİPLER BİRÇOK NOKTADA EŞ ZAMANLI OLARAK YOLLARIN BAKIM VE ONARIMINI GERÇEKLEŞTİRİYOR

Mahallelerde üst yapı çalışmaları devam ediyo

DÜZCE(İHA) – Düzce Belediyesi ekipleri, kent genelinde gerçekleştirdiği çalışmalara aralıksız şekilde devam ediyor. Ekipler birçok noktada eş zamanlı olarak yolların bakım ve onarımını gerçekleştiriyor.

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen üstyapı çalışmaları birçok noktada eşzamanlı olarak devam ediyor. Vatandaşın hayatını kolaylaştırmak ve sürücülere konforlu bir yolculuk sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdüren Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü asfalt çalışma ekipleri, tüm yollarda asfalt, yama ve onarım çalışmalarını sürdürürken zarar gören ve yıpranmış yolları tek tek onarıyor. Ekipler çalışmalarına; Beyciler, Uzun Mustafa, Kültür, Aziziye Mahallerinde, Hastane Caddesi, Yeni Sanayi ve Küçük Sanayi Sitesinde devam ederken, belediyeye iletilen istek ve talepler de değerlendiriliyor. Vatandaşlar, mahallelerindeki üstyapı çalışmalarından dolayı memnuniyetini dile getirirken, Düzce Belediyesi yetkilileri de planlanan program doğrultusunda çalışmaların devam edeceğini bildirdi.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2020, 15:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48