"Millet düşmanları her türlü hile desise ile meşgul"

"Millet düşmanları her türlü hile desise ile meşgul"

"Millet düşmanları her türlü hile desise ile meşgul"

DÜZCE - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, millet düşmanlarının seçim öncesinde iş başında olduklarını belirterek, İnşallah 24 Haziranda onların bütün hevesleri kursaklarında kalacak, milletimiz büyük bir destana mührünü vuracak diye düşünüyorum. dedi.

Eroğlu ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Atatürk Caddesi üzerinde iş yerlerini ziyaret ederek, esnafla bir süre sohbet etti.

Ardından AK Parti Düzce İl Teşkilatını ziyaret eden bakanlar Eroğlu ve Özlü, burada çalışmalar hakkında İl Başkan Vekili Özgür Berguttan bilgi aldı.

Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Bakan Özlü, AK Partinin kuruluşundan bu yana tüm seçimlerde 3 milletvekilinin 3ünü de kazandığını hatırlatarak, 24 Haziran seçimlerinde de kapı kapı dolaşarak oy oranında kentin plaka numarası olan yüzde 81i yakalayacaklarını aktardı.

Bakan Eroğlu ise bugün Türkiyede siyasi istikrarın olmasında, muhteşem yatırımların yapılmasında, IMFye borcun ödenip dışarı gönderilmesinde, paradan 6 sıfırın atılmasında Düzcenin mührü ve imzası olduğunu kaydetti.

24 Haziran seçimlerinin milletin tarihindeki en ehemmiyetli seçim olacağını vurgulayan Bakan Eroğlu, şöyle konuştu:

24 Hazirandan sonra Türkiyede yeni bir sistem işleyecek, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi. Bu sistemde inşallah işler çok daha hızlı yürüyecek, yatırımlar çok daha hızlı ilerleyecek. Sürekli istikrar, artık geçmişte olduğu gibi Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık kavgaları olmayacak, artık Başbakan olmayacak. Türkiye Cumhuriyetinin en son Başbakanı Binali Yıldırım olacak. Cumhurbaşkanlığı sisteminde her şey çok daha güzel olacak. Sürekli huzur istikrar ve daha müreffeh bir Türkiye olacak. Ayrıca bu, hızla inşallah 2023 hedeflerinde dünyadaki 10 büyük ekonomiler arasına Türkiye taşınacak. Sayın Cumhurbaşkanımız gençleri de çok seviyor, gençlere gösterdiği bir hedef var. 2053 yılında, İstanbulun fethinin 600. yılı kutlandığı zaman gençlerimiz şanlı bayrağımızı daha da zirveye taşıyacak ve yeni doğan çocuklar da Malazgirt Zaferinin bininci yılını kutladığımızda dünyada küresel güç Türkiye mührünü vuracak. Türkiyenin bahtı açık.

-Milletimiz büyük bir destana mührünü vuracak

Türkiye üzerinde oynanan oyunları bozmak için bu seçimin gerçekten çok önemli olduğuna işaret eden Eroğlu, Millet düşmanları her türlü hile desise ile meşgul. Milletin aklını karıştırmak için çok gayret ediyorlar. Çatı aday kurmak istediler çatı çöktü. Başka hileler yapmak istediler, hepsi bertaraf edildi. İnşallah 24 Haziranda onların bütün hevesleri kursaklarında kalacak, milletimiz büyük bir destana mührünü vuracak diye düşünüyorum. ifadelerini kullandı.

Bakan Eroğlu, kendisine ikram edilen zemzemi Recep Tayyip Erdoğanın gümbür gümbür Cumhurbaşkanı olması, milletin Türkiye Büyük Millet Meclisinde gümbür gümbür temsil edilmesi için, Düzcenin yüzde 81 oy alması için. diyerek içti.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2018, 16:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39