Muhtarlardan Zeytin Dalı Harekatı'na destek...

Muhtarlardan Zeytin Dalı Harekatı'na destek

Muhtarlardan Zeytin Dalı Harekatı'na destek...

DÜZCE - Düzcede görev yapan 3 köy muhtarı, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Zeytin Dalı Harekatıne destek olmak amacıyla şubat ayı maaşlarını bağışlama talebinde bulundu.

Düzce Valiliği İl Mahalli İdareler Müdürlüğüne gelen, merkeze bağlı Yeni Taşköprü köyü muhtarı Hüseyin Gür, İhsaniye köyü muhtarı Vasfi Ünal ve İstilli köyü muhtarı Hüseyin Şimşek, şubat ayı maaşlarının TSKya gönderilmesi için dilekçelerini yetkililere teslim etti.

Valilik önünde gazetecilere açıklama yapan muhtarlardan Gür, Afrindeki operasyona destek olmak istediklerini söyledi.

Maaşlarının TSKya bağışlanması için dilekçelerini teslim ettiklerini aktaran Gür, şöyle konuştu:

Canı pahasına, geri dönmeyi düşünmeyerek ulusumuzu ve milletimizin bekasını düşünen tüm Mehmetçiklerimize buradan selamlarımızı gönderiyoruz. Saygı ve sevgilerimizi ileterek dualarımızın onlarla birlikte olduğunu bilmelerini istiyoruz. Ayaklarına taş değmesin, hayırlısıyla gidip hayırlısıyla gelirler inşallah. Bizim de bu çorbada tuzumuz olduysa, ne mutlu bize.

Bizim için önemli olan görevdir diyen İstilli köyü muhtarı Şimşek de Tüm askerlerimiz inşallah burunları bile kanamadan görevlerini yerine getirir. Biz onlarla her zaman gurur duyduk, bu her zaman böyle devam edecek. Kanımızın son damlasına kadar devletimizin, askerimizin yanındayız. ifadelerini kullandı.

Muhtar Ünal ise Karınca kararınca diyerek TSKya destekte bulunduklarını, Afrin ve diğer bölgelerde görev yapan askerlere dua ettiklerini dile getirdi.

haber

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2018, 12:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48