MYO'dan Maviden Yeşile başlıklı fotoğraf sergisi

Gölyaka MYO'dan Maviden Yeşile başlıklı fotoğraf sergisi

MYO'dan Maviden Yeşile başlıklı fotoğraf sergisi

Düzce Üniversitesi Gölyaka Meslek Yüksekokulu Grafik Tasarım Programı tarafından düzenlenen Maviden Yeşile başlıklı fotoğraf sergisi, Düzce Belediyesi Sergi Salonunda ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.
Serginin açılışı, Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Genç, Gölyaka Meslek Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Oğuz Kara, öğretim elemanları ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi.
Sergide emeği geçen öğrencilere ve öğretim elemanlarına teşekkür eden Prof. Dr. İlhan Genç, Gölyaka Meslek Yüksekokulu Grafik Tasarım Programı öğrencilerinin Düzceyi fotoğraflarla değerlendirmesinin oldukça önemli olduğunu ifade etti. Açılışın ardından sergiyi gezen Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Genç, Öğr. Gör. Sevinç Uz Cıngıllıoğlu tarafından fotoğraflar hakkında bilgilendirildi.
Açılışın sonrasında sergi programına katılan Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Genç ile sergiyi ziyaret ederek fotoğraflar hakkında bilgiler aldı. Dursun Ay ve Prof. Dr. İlhan Genç, alanda bulunan hatıra defterine de sergi hakkında duygu ve düşüncelerini paylaştı.
Sergiyle ilgili görüşlerini dile getiren Öğr. Gör. Sevinç Uz Cıngıllıoğlu, Temel Fotoğrafçılık Dersi kapsamında öğrencilerimizin, Gölyaka ve Akçakocada çektikleri fotoğrafları sergileme imkânı bulduk. Bizlere bu imkânı sağlayan Üniversitemize ve Belediyemize teşekkür ediyorum. şeklinde konuştu.
Öğr. Gör. Sevinç Uz Cıngıllıoğlu, Öğrencilerimizin objektifinden baktık ve gördük ki Düzce, maviden yeşile uzanan bir yol. O yüzden sergimizin adını ‘Maviden Yeşile koyduk. Öğrencilerimiz ellerinden geldiğince Düzcenin güzelliklerini kendi bakış açılarıyla yansıttı. diyerek yapılan bu çalışmanın Düzcenin fotoğraflarla arşivlenmesine katkı sağlayacağını da vurguladı.
Sergide fotoğrafları yer alan öğrencilere, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Genç, Gölyaka Meslek Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Oğuz Kara ve Grafik Tasarım Programı öğretim görevlileri tarafından teşekkür belgeleri takdim edildi.
Öğrencilerin çektiği fotoğraflarla Düzceyi keşfetmek isteyenler için Maviden Yeşile başlıklı fotoğraf sergisi, Düzce Belediyesi Sergi Salonunda 7 Aralık 2017 Perşembe gününe kadar ziyaretçilere açık olacak.

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2017, 10:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48