Off-Road yarışlarının ikinci ayak bölümü Düzce'de olacak

Off-Road yarışlarının ikinci ayak bölümü Düzce'de olacak

Off-Road yarışlarının  ikinci ayak bölümü Düzce'de olacak

Karadeniz Bölgesi Mahalli Off-Road yarışmasının ikinci ayak bölümü Düzcede olacak.
Düzce Belediyesi, Düzce Off-Road Birliği ve Konuralp Turizm Marka Derneği işbirliği ile 4-5-6 Ağustos tarihlerinde ‘Konuralp Anma ve Turizm etkinlikleri gerçekleştirecek. Buna göre etkinlikler 4 Ağustosta yöresel halk oyunları gösterileri ile başlayacak.
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş Karadeniz Offroad Birliği Kupası kısa adı KAMOK olan 2. Ayak Yarışları organizasyonu Konuralpin tanıtımı için büyük bir fırsat ve avantaj olacak. Yarışlara katılan ve izlemeye gelen vatandaşlarımız aynı zamanda Konuralpi gezip görmüş ve tanıma fırsatı bulmuş olacaklar. Şimdi büyük bir heyecanla yarışların yapılacağı günü bekliyoruz. Düzce Belediyesi, Düzce Off-Road Birliği ve Konuralp Turizm Marka Derneği katkılarıyla düzenlenen offroad yarışlarını izlemeye ve bu heyecanı paylaşmaya tüm hemşehrilerimizi davet ediyorum dedi.
Etkinlik Programı dahilinde 4 ağustos Cuma günü başlayacak olan programın 1. gününde; Konurap müze gezisi, Kafkas oyunları gösterisi ve yöresel yemek sunumları olacak. 5 Ağustos Cumartesi günü ise Başkanın off-road yarışmasına start vermesinin ardından Türkiye Off- Road Şampiyonası 1. Etap Kemerkasım su kemerlerinde başlayacak; ardından Trekking yürüyüşleri ile devam edecek. Etkinlik süresi içinde yarışmacılara yöresel yemekler ikram edilecek.

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2017, 14:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48